Dainavos Jaunimo centras

Kviečiame prisijungti prie Pasaulinės savižudybių prevencijos dienos minėjimo

Rugsėjo 10 d. visame pasaulyje minima kaip savižudybių prevencijos diena. Kiekviena savižudybė yra sukrečiantis įvykis, kuris artimuosius palieka su didžiule jausmų sumaištimi ir amžinu klausimu ,,kodėl?”. Neretai mirties aplinkybes stengiamasi nuslėpti,o artimieji lieka skaudžioje tyloje ir vienatvėje, todėl šiemet norime ypatingą dėmesį skirti pagalbai artimiesiems.

Paramos grupė yra vienas iš būdų mažinant tylą. Tai galimybė padėti sau išgyventi sielvartą ir ieškoti atsakymų į taip rūpimus klausimus kartu su panašios patirties turinčiais žmonėmis. Todėl Kauno Dainavos jaunimo centras kviečia burtis į grupę 18-26 metų jaunimą, kuris patyrė artimojo savižudybę. Daugiau informacijos rasite Jaunimo centro puslapyje.

Taip pat kviečiame prisijungti prie “Jaunimo linijos” ir Tarptautinės savižudybių prevencijos asociacijos organizuojamo kolektyvinio iššūkio – visiems kartu nuvažiuoti atstumą, lygų kelionei aplink pasaulį. Iniciatyvos šūkis – visas pasaulis susijęs. Kaune startas 18 val. nuo Soboro.

Daugiau informacijos apie tai, kaip padėti sau bei artimam – www.nebijokkalbeti.lt

Daugiau informacijos apie Kauno Dainavos jaunimo centrą - www.jaunimocentras.eu.

Informacija apie paramą nusižudžiusiųjų artimiesiems Vilniujewww.artimiesiems.lt.

Nemokama emocinė parama telefonu/laiškais:

   
© 2010 Jaunimo centras