Dainavos Jaunimo centras

Rugpjūčio 12 d. - Tarptautinė jaunimo diena

Tarptautinės jaunimo dienos proga Dainavos poliklinikos jaunimo centras ragina atkreipti dėmesį į tarpusavio bendravimo svarbą ir organizuoja akciją „Draugui reikia tavo laiko, o ne like'o !“. Akcija skirta skatinti jaunimą kuo daugiau tarpusavyje bendrauti gyvai ir neapsiriboti tik virtualia komunikacija bei jos priemonėmis.

Nors internetas pastaruoju metu yra labai svarbus socialinei sąveikai, ir vis daugiau žmonių įsitraukia į virtualią pasaulio bendruomenę, tačiau toks bendravimas vis tik negali pakeisti įprasto. Pastaruoju metu vis dažniau pasigirsta pamąstymų, kad laikas, praleistas virtualaus bendravimo kanaluose, jaunimui tėra savotiška repeticija, pasitikrinimas, tarpinė stadija prieš gyvą bendravimą ir dėl to nereikėtų nerimauti, tačiau pamirštama, kad realybėje egzistuoja kitos bendravimo normos ir taisyklės. Juk į viršų pakeltas nykštys (,,Like“) tėra nebylus gestas, ženklas, negalintis atstoti gyvo susižavėjimo emocijos ir nuoširdaus pagyrimo, o trumpinys LOL (,,laugh out loud“) taip ir lieka tik 3 raidžių kombinacija, neturinti nieko bendra su garsiu ir užkrečiančiu draugo juoku, skambančiu realybėje. Žinoma, bendraujant virtualiai galbūt lengviau išreikšti savo lūkesčius, mintis, troškimus, tačiau lygiai taip pat paprasta tapti ir kitokiais nei iš tikrųjų esame. Todėl kuriant ilgalaikius kokybiškus tarpusavio santykius labai svarbu kuo daugiau dėmesio skirti gyvam bendravimui, laiko leidimui drauge, tokiu būdu pažįstant tikrąjį žmogų, o ne jo prisijungimo vardą su šalia mirksinčia ONLINE žinute.

Mielas jaunime, junkis prie akcijos „Draugui reikia tavo laiko, o ne like'o !“. Kviečiame aktyviai dalintis ,,KVIETIMU”, pažymint draugus, kurių seniai nematei ir su kuriais norėtum susitikti. Nepamiršk fiksuoti smagiausias susitikimų akimirkas, o nuotraukas siųsti mums el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. iki rugpjūčio 31d., nurodant nuotraukos pavadinimą, susitikimo dalyvius ir vietą. Laukia prizai !!!

,,KVIETIMĄ“ rasite paspaudę šią nuorodą: KVIETIMAS

 jc image

   
© 2010 Jaunimo centras