NAUJIENA!

                Dipolis herbas        JC    

 

Asociacija ,,Rotary klubas Dipolis“ kartu su VšĮ Kauno Dainavos poliklinikos Jaunimo centro specialistais pradeda vykdyti Kauno m. savivaldybės pagal ,,Iniciatyvos Kaunui“ programą finansuojamą tęstinį projektą -

 

,,BE STRESO II -

moksleivių psichikos sveikatos ir emocinių kompetencijų stiprinimas 15-19 m. amžiaus jaunimo tarpe Kauno mieste“

 

Tikslas – prisidėti prie visuomenės sveikatos stiprinimo teikiant prevencines, psichologinį atsparumą didinančias šviečiamojo, konsultacinio ir motyvuojančio pobūdžio paslaugas Kauno miesto 10-12 klasių moksleiviams.

 Vykdymo laikotarpis: 2017 m. balandžio-gruodžio mėn.

 Programos specialistai: lektoriai, psichologai, socialiniai darbuotojai.

 

Kviečiame susipažinti su projekto veiklomis ir jose aktyviai dalyvauti! Siūlome patrauklų, interaktyvų, skatinantį įsitraukti, didinantį moksleivių motyvaciją veiklų formatą, profesionalias ir kokybiškas specialistų paslaugas, įdomius ir įkvepiančius susitikimus su lektoriais. Projekte dalyvaujančioms mokykloms bus įteiktos metodinės priemonės-video filmukai tęstiniam darbui su moksleiviais psichikos sveikatos stiprinimo temomis, t.p. pagal poreikį pasiūlytos nemokamos individualios psichologų konsultacijos 10-12 klasių moksleiviams.

 

PROGRAMOS VEIKLOS:

DĖMESIO: Galima pasirinkti dalyvauti tiek vienoje, tiek visose nurodytose veiklose.

Registracija būtina:  el.p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Daugiau informacijos tel.: (8 37) 787 000; (8 37) 787 002

 

 

 

 

   PROJEKTO VEIKLOS

 

   Rugsėjo 20-ąją Kauno Vyturio gimnazijoje įvyko projekto „Be streso II“ renginys.

  Rotary Klubo Dipolis narys ir lektorius Aurelijus Daškevičius gausiam 39-ių moksleivių būriui pravedė teorinį ir praktinį užsiėmimą, kurio tikslas prisidėti prie jaunų žmonių sveikatos stiprinimo teikiant prevencines, psichologinį atsparumą didinančias ir motyvuojančio pobūdžio konsultacijas. Pirmojoje dalyje daugiausia dėmesio buvo skiriama priklausomybių tematikai, statistikai ir faktams. Antroje diskusinėje patyriminėje sesijoje aktyviai įsitraukus moksleiviams buvo kalbama ir diskutuojama priklausomybių prevencijos klausimais, pravesta gyvybingumo treniruotė pozityvių emocijų sužadinimui. 

 --- Asociacija ,,Rotary klubas Dipolis“ kartu su VšĮ Kauno Dainavos poliklinikos Jaunimo centro specialistais vykdo Kauno m. savivaldybės pagal ,,Iniciatyvos Kaunui“ programą finansuojamą tęstinį projektą - ,,BE STRESO II - Moksleivių psichikos sveikatos ir emocinių kompetencijų stiprinimas 15-19 m. amžiaus jaunimo tarpe Kauno mieste“. ---

 

Rugsėjo 22 d. patyriminis renginys Kauno Jono Pauliaus II gimnazijoje.

Rotary Klubo Dipolis narys ir lektorius Aurelijus Daškevičius susitiko su gimnazijos bendruomene apatariant ir analizuojant priklausomybių problematiką bei jos prevencijos būdus, t.p. aktyviai įsitraukiant  į praktines užsiėmimo veiklas.

 

Rugsėjo 26 d. praktinės veiklos seminaras Kauno A. Smetonos gimnazijoje

VšĮ Kauno Dainavos poliklinikos Jaunimo centro psichologė E. Urvelytė ir socialinė darbuotoja L. Dailidonienė gimnazistams vedė seminarą ,, Priklausoma asmenybė. Kaip ja tampama?".

 

 

Spalio 4 d. praktinės veiklos seminaras Kauno Palemono gimnazijoje

VšĮ Kauno Dainavos poliklinikos Jaunimo centro psichologės J. Račkauskienė ir E. Urvelytė gimnazistams vedė seminarą ,, Priklausoma asmenybė. Kaip ja tampama?".

 

 

 

 

Spalio 13 d. ,,Pozityvaus savęs vaizdo stiprinimo pratybos" VDU ,,Rasos" gimnazijoje

VšĮ Kauno Dainavos poliklinikos Jaunimo centro psichologė E. Urvelytė I klasių gimnazistams vedė  patyriminį/ praktinės veiklos užsiėmimą, skirtą stiprinti pasitikėjimą savimi, geriau pažinti save ir savo stiprybes.

 

 

 

 

 Spalio 13 d. patyriminis renginys Kauno ,,Aušros" gimnazijoje.

Rotary Klubo Dipolis narys ir lektorius Aurelijus Daškevičius susitiko su gimnazistais nuotaikingai diskusijai emocinės sveikatos stiprinimo tema.

 

 

   
© 2010 Jaunimo centras