NAUJIENA!

                Dipolis herbas        JC    

 

Asociacija ,,Rotary klubas Dipolis“ kartu su VšĮ Kauno Dainavos poliklinikos Jaunimo centro specialistais pradeda vykdyti Kauno m. savivaldybės pagal ,,Iniciatyvos Kaunui“ programą finansuojamą tęstinį projektą -

 

,,BE STRESO II -

moksleivių psichikos sveikatos ir emocinių kompetencijų stiprinimas 15-19 m. amžiaus jaunimo tarpe Kauno mieste“

 

Tikslas – prisidėti prie visuomenės sveikatos stiprinimo teikiant prevencines, psichologinį atsparumą didinančias šviečiamojo, konsultacinio ir motyvuojančio pobūdžio paslaugas Kauno miesto 10-12 klasių moksleiviams.

 Vykdymo laikotarpis: 2017 m. balandžio-gruodžio mėn.

 Programos specialistai: lektoriai, psichologai, socialiniai darbuotojai.

 

Kviečiame susipažinti su projekto veiklomis ir jose aktyviai dalyvauti! Siūlome patrauklų, interaktyvų, skatinantį įsitraukti, didinantį moksleivių motyvaciją veiklų formatą, profesionalias ir kokybiškas specialistų paslaugas, įdomius ir įkvepiančius susitikimus su lektoriais. Projekte dalyvaujančioms mokykloms bus įteiktos metodinės priemonės-video filmukai tęstiniam darbui su moksleiviais psichikos sveikatos stiprinimo temomis, t.p. pagal poreikį pasiūlytos nemokamos individualios psichologų konsultacijos 10-12 klasių moksleiviams.

 

PROGRAMOS VEIKLOS:

DĖMESIO: Galima pasirinkti dalyvauti tiek vienoje, tiek visose nurodytose veiklose.

Registracija būtina:  el.p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Daugiau informacijos tel.: (8 37) 787 000; (8 37) 787 002

 

 

 

 

 

 

 

   PROJEKTO VEIKLOS

 

   Rugsėjo 20-ąją Kauno Vyturio gimnazijoje įvyko projekto „Be streso II“ renginys.

  Rotary Klubo Dipolis narys ir lektorius Aurelijus Daškevičius gausiam 39-ių moksleivių būriui pravedė teorinį ir praktinį užsiėmimą, kurio tikslas prisidėti prie jaunų žmonių sveikatos stiprinimo teikiant prevencines, psichologinį atsparumą didinančias ir motyvuojančio pobūdžio konsultacijas. Pirmojoje dalyje daugiausia dėmesio buvo skiriama priklausomybių tematikai, statistikai ir faktams. Antroje diskusinėje patyriminėje sesijoje aktyviai įsitraukus moksleiviams buvo kalbama ir diskutuojama priklausomybių prevencijos klausimais, pravesta gyvybingumo treniruotė pozityvių emocijų sužadinimui. 

 --- Asociacija ,,Rotary klubas Dipolis“ kartu su VšĮ Kauno Dainavos poliklinikos Jaunimo centro specialistais vykdo Kauno m. savivaldybės pagal ,,Iniciatyvos Kaunui“ programą finansuojamą tęstinį projektą - ,,BE STRESO II - Moksleivių psichikos sveikatos ir emocinių kompetencijų stiprinimas 15-19 m. amžiaus jaunimo tarpe Kauno mieste“. ---

 

Rugsėjo 22 d. patyriminis renginys Kauno Jono Pauliaus II gimnazijoje.

Rotary Klubo Dipolis narys ir lektorius Aurelijus Daškevičius susitiko su gimnazijos bendruomene apatariant ir analizuojant priklausomybių problematiką bei jos prevencijos būdus, t.p. aktyviai įsitraukiant  į praktines užsiėmimo veiklas.

 

Rugsėjo 26 d. praktinės veiklos seminaras Kauno A. Smetonos gimnazijoje

VšĮ Kauno Dainavos poliklinikos Jaunimo centro psichologė E. Urvelytė ir socialinė darbuotoja L. Dailidonienė gimnazistams vedė seminarą ,, Priklausoma asmenybė. Kaip ja tampama?".

 

 

Spalio 4 d. praktinės veiklos seminaras Kauno Palemono gimnazijoje

VšĮ Kauno Dainavos poliklinikos Jaunimo centro psichologės J. Račkauskienė ir E. Urvelytė gimnazistams vedė seminarą ,, Priklausoma asmenybė. Kaip ja tampama?".

 

 

 

 

Spalio 13 d. ,,Pozityvaus savęs vaizdo stiprinimo pratybos" VDU ,,Rasos" gimnazijoje

VšĮ Kauno Dainavos poliklinikos Jaunimo centro psichologė E. Urvelytė I klasių gimnazistams vedė  patyriminį/ praktinės veiklos užsiėmimą, skirtą stiprinti pasitikėjimą savimi, geriau pažinti save ir savo stiprybes.

 

 

 

 

 Spalio 13 d. patyriminis renginys Kauno ,,Aušros" gimnazijoje.

Rotary Klubo Dipolis narys ir lektorius Aurelijus Daškevičius susitiko su gimnazistais nuotaikingai diskusijai emocinės sveikatos stiprinimo tema.

 

 

 

Spalio 19 d. ,,Pozityvaus savęs vaizdo stiprinimo pratybos" Kauno J. Basanavičiaus gimnazijoje

VšĮ Kauno Dainavos poliklinikos Jaunimo centro psichologė E. Urvelytė I klasių gimnazistams vedė  patyriminį/ praktinės veiklos užsiėmimą, skirtą stiprinti pasitikėjimą savimi, geriau pažinti save ir savo stiprybes.

 

 

 

 

Spalio 23 d. praktinis patyriminis užsiėmimas ,,Draugystės stovykla" su Kauno VDU ,,Rasos" gimnazistais

Užsiėmimo metu buvo siekta  stiprinti konstruktyvų bendravimą, skatinti komandiškumą/ bendruomeniškumą, ugdyti savistabos ir aplinkinių vertingumo įžvelgimo įgūdžius, spręsti situacijas ,,už komforto ribų“, patirti savo indėlio į grupės/ komandos veiklos reikšmingumą ir kt.

 

 

 

 

 

Spalio 24 d. informacinis renginys ,,Gyvenimas be priklausomybės. Tai įmanoma"

Renginio, skirto priklausomybių prevencijai lektoriai - Anoniminių alkoholikų draugijos nariai Jaunimo centre susitiko su 60 moksleivių iš Kauno taikomosios dailės mokyklos, Kauno Jono Pauliaus II gimnazijos bei Kauno informacinių technologijų mokyklos bendruomene. AA nariai pristatė savo asmenines istorijas, dalijosi įžvalgomis apie dabartinį gyvenimą be priklausomybės, atsakinėjo į auditorijos klausimus.

 

 

 

 

 Spalio 25 d. praktinis patyriminis užsiėmimas ,,Draugystės stovykla" su Kauno Vyturio gimnazistais

Užsiėmimo metu buvo siekta  stiprinti konstruktyvų bendravimą, skatinti komandiškumą/ bendruomeniškumą, ugdyti savistabos ir aplinkinių vertingumo įžvelgimo įgūdžius, spręsti situacijas ,,už komforto ribų“, patirti savo indėlio į grupės/ komandos veiklos reikšmingumą ir kt.

 

 

 

 

Spalio 26 d. praktinis patyriminis seminaras ,,Priklausoma asmenybė. Kaip ja tampama?"

VšĮ Kauno Dainavos poliklinikos Jaunimo centro psichologės J. Račkauskienė ir E. Urvelytė Kauno dailės gimnazijos moksleiviams vedė seminarą priklausomybių prevencijos tema.

 

 

 

 

Lapkričio 14 d. ,,Pozityvaus savęs vaizdo stiprinimo pratybos" Kauno Rokų gimnazijoje

 

VšĮ Kauno Dainavos poliklinikos Jaunimo centro psichologė E. Urvelytė gimnazistams vedė  patyriminį/ praktinės veiklos užsiėmimą, skirtą stiprinti pasitikėjimą savimi, geriau pažinti save ir savo stiprybes.

 

 

 

 

 

 

 

 

Lapkričio 14 d. praktinis patyriminis seminaras ,,Priklausoma asmenybė. Kaip ja tampama?" Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazijoje

 

VšĮ Kauno Dainavos poliklinikos Jaunimo centro psichologė J. Račkauskienė ir socialinė darbuotoja L. Dailidonienė II klasių gimnazijstams vedė seminarą priklausomybių prevencijos tema.

 

 

 

 

 

 

       Lapkričio 15 d. informacinis renginys ,,Kalbėti negalima slėpti" su lektore E. Burinskaite


Lektorė Erika Burinskaitė, knygos ,,Dukra" autorė susitiko su Kauno Palemono gimnazijos moksleiviais diskutuoti apie smurtą šeimoje ir pagalbos galimybes. E. Burinskaitė pristatė savo asmeninę patirtį ir dalinosi įžvalgomis apie darnų tarpusavio santykį šeimoje, poroje, išorinėje aplinkoje.

 

 

 

 Vaizdo rezultatas pagal užklausą „knyga dukra“

 

 

Lapkričio 15 d.  praktinis užsiėmimas ,,Draugystės stovykla" Kauno m. specialiojoje mokykloje

 

Užsiėmimo metu buvo siekiama sustiprinti darbo komandoje įgūdžius, gebėjimus įsiklausyti ir išgirsti, padėti vieni kitiems. Užsiėmimą vedė Jaunimo centro psichologė M. Matonytė, socialinė darbuotoja L. Dailidonienė padedant mokyklos pedagogėms.

 

 

 

 

 

 

Lapkričio 20 d. informacinis renginys ,,Neatidėliok svajonių" Jaunimo centre

 

Renginį vedė projekto ,,BE STRESO II" ambasadorė, psichodramos terapeutė ir aktorė Daiva Rudokaitė, dalyviai - Kauno Rokų gimnazijos, Kauno ,,Vyturio" katalikiškos vidurinės mokyklos ir Kauno taikomosios dailės mokyklos moksleiviai iš 9-12 klasių. Renginio metu kartu buvo diskutuojama apie tai, kas yra mokyklinės baimės ir kaip jas įveikti, kad netaptų stabdančiomis vidinėmis nuostatomis bei, kokiais būdais gebėti vengti išorės spaudimo.

 

 

 

 

 

Lapkričio 22 d. praktinis patyriminis seminaras ,,Priklausoma asmenybė. Kaip ja tampama?"

 

Jaunimo centro psichologė Monika Matonytė ir socialinė darbuotoja Laura Dailidonienė užsiėmimą vedė Kauno informacinių technologijų mokyklos moksleiviams.

 

 

 

 

 

Lapkričio 23 d. ,,Pozityvaus savęs vaizdo stiprinimo pratybos" Kauno A. Smetonos gimnazijoje

 

VšĮ Kauno Dainavos poliklinikos Jaunimo centro psichologė E. Urvelytė gimnazistams vedė  patyriminį/ praktinės veiklos užsiėmimą, skirtą stiprinti pasitikėjimą savimi, geriau pažinti save ir savo stiprybes.

 

 

 

 

 

 

 

Lapkričio 23 d. praktinis patyriminis seminaras ,,Priklausoma asmenybė. Kaip ja tampama?" Kauno ,,Aušros" gimnazijoje

 

VšĮ Kauno Dainavos poliklinikos Jaunimo centro psichologė J. Račkauskienė ir socialinė darbuotoja Laura Dailidonienė gimnazistams vedė seminarą priklausomybių prevencijos tema.

 

 

 

 

 

 

Gruodžio 11 d. informacinis renginys ,,Tavo sėkmė - tavo rankose"

Autentiškos Lyderystės programos mentorius Remigijus Savickas Dainavos Jaunimo centre vedė interaktyvią paskaitą moksleiviams apie pasitikėjimą savimi, tarpusavio santykius, motyvaciją siekti savo tikslų. Seminare  aktyviai dalyvavo moksleiviai ir mokytojai iš Kauno ,,Saulės" gimnazijos,  Kauno buitinių paslaugų ir verslo mokyklos, Kauno Antano Smetonos gimnazijos, VDU ,,Rasos" gimnazijos, Kauno statybos ir paslaugų mokymo centro.

 

 

 

 

 

 

 

   
© 2010 Jaunimo centras