Darbo su jaunimu specialistai

VšĮ Kauno miesto poliklinikos Jaunimo centras nuo 2020 m. vykdo darbą su jaunimu gatvėje (sutartys su Kauno miesto savivaldybe: Nr. SR-698, 2020 m. rugsėjo 14 d. ir Nr. SR-636, 2023 m. lapkričio 28 d.).

2020-2023 m. darbas su jaunimu gatvėje buvo vykdomas Aleksoto, Dainavos ir Petrašiūnų seniūnijose, siekiant mažinti jaunimo, leidžiančio laiką gatvėje, socialinę atskirtį, ugdyti jo asmenines vertybes bei didinti jo galimybes pilnavertiškai dalyvauti visuomenės gyvenime. Jaunimo darbuotojai reguliariai lankėsi kiekvienoje seniūnijose 2 kartus per savaitę, praleisdami ten bent po 2 valandas. Darbuotojus dažniausiai būdavo galima sutikti jaunuolių pamėgtose susibūrimo vietose seniūnijų parkuose, mokyklų stadionuose: Draugystės, Dainavos, Aleksoto bei Naugardiškių parkuose, o taip pat Kauno Petrašiūnų progimnazijos apylinkėse.

2023 m. lapkričio 28 d. buvo pasirašyta nauja finansavimo sutartis šių paslaugų vykdymui. Nuo 2024 m. kovo mėn. bus paskelbtos 3 naujos Kauno miesto seniūnijos, kuriose bus teikiamos darbo su jaunimu paslaugos. Naujienas sekite VISI SAVI KAUNE paskyroje Facebooke.

Darbą su jaunimu gatvėje organizuoja ir vykdo darbo su jaunimu specialistai:

  


Ieva Milašiūtė

,,Esu Ieva - jaunimo darbuotoja. Baigiau psichologiją ir savo kelią tęsiu menų terapijos studijose. Daug metų šokau gatvės šokius, o dabar laisvalaikiu žaidžiu ledo ritulį! Tačiau gyvenimo neįsivaizduoju ir be ramių vakarų su serialais, pasivaikščiojimų gamtoje ir žiūrėjimo į dangų. Manau, kad išbandyti kuo daugiau veiklų ir patirti įvairiausių pojūčių gyvenime yra naudinga."

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.   
 

   
   


Judita Sajauskaitė

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
   
© 2010 Jaunimo centras